שִׂׂמחה בלב

kondofront-lrמארי קונדו, מחברת רב המכר העולמי "סוד הקסם היפני", נבחרה בשנת 2015 על ידי מגזין "טיים" לאחת ממאה האנשים המשפיעים בעולם. ספרה המצליח חולל מהפכה בביתם ובחייהם של מיליוני אנשים, שהה במשך מאה שבועות בראש רשימת רבי המכר של ה"ניו יורק טיימס", תורגם ליותר מארבעים שפות, וזכה גם בישראל להצלחה ולחסידים רבים.

"שִׂמחה בלב: אמנות סידור הבית – המדריך המעשי" מאת מארי קונדו ממשיך בדיוק בנקודה שבה הסתיים "סוד הקסם היפני"  (אחוזת בית, 2016) וחושף עוד סודות וטיפים מתחום סידור הבית. במדריך המפורט והמאויר הזה מלמדת קונדו איך ליישם את עקרונות השיטה המהפכנית שלה ומספקת עצות למי שמבקשים להעמיק בה. כזכור, "שיטת קון-מארי" טוענת כי אם תסדרו את הבית נכון וכהלכה רק פעם אחת, לא תצטרכו לעשות זאת שוב לעולם, והסֵדר החדש יחולל שינויים חיוביים רבים בחייכם.

ב"שִׁמחה בלב" קונדו מפרטת את עקרונות תורתה ועונה על שאלות רבות, בהן: מה לעשות עם פריטים שימושיים שלא מעוררים שִֹמחה? האם לשמור בגד שאתם ממש אוהבים אבל אין לכם לאן ללבוש? ומה עושים אם באמצע הסידור רוצים לוותר ולהרים ידיים? כמו כן היא מלמדת שיטות לקיפול בגדים שונים, מציעה פתרונות אחסון מקוריים, ומעניקה טיפים בסידור ספרים, ניירות ותצלומים.

 

לרכישת הספר באתר "ידיעות ספרים"

לרכישת ספר דיגיטלי באתר "עברית"

לקריאת הפתיחה של הספר

לקריאה נוספת על המחברת

 

 

נכתב על הספר:

 

 

 

שִִמחה בלב: אמנות סידור הבית – המדריך המעשי
מחבר: מארי קונדו
מאנגלית: אורית בן זאב
סוג: הדרכה: תרגום
מספר עמודים: 256
כריכה: רכה
שם הספר בלועזית: Spark Joy
המחבר בלועזית: Marie Kondo
מועד הוצאה לאור: מרץ 2017 

1 תגובה

פינגבקים וטרקבקים

  1. […] בחזרה לעמוד הספר […]

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן