18 מאי

עוד הרפתקאות של הדוב פדינגטון

נכתב ע"י 1 תגובה נכתב ב ילדים, פרוזה - תרגום

paddington cover"אוּלַי אַתָּה בְּסַךְ הַכֹּל דֹּב קָטָן", אָמְרָה גְּבֶרֶת בֵּרְד בִּזְמַן שֶׁעָזְרָה לוֹ לְסַדֵּר אֶת כַּרְטִיסֵי הַבְּרָכָה עַל אֶדֶן הָאָח, "אֲבָל אֵין סָפֵק שֶׁמֵּאָז שֶׁהִגַּעְתָּ לְכָאן, הִתְקַדַּמְתָּ בָּעוֹלָם בְּצַעֲדֵי עֲנָק."

"עוד הרפתקאות של הדוב פדינגטון" הוא ספר שני בסדרה הקלאסית ששבתה את לב המבוגרים והילדים כאחד, ונוסחו המלא והמקורי רואה אור כעת לראשונה בעברית. בספר ממשיכים הקוראים ללוות את הדוב פדינגטון בעלילותיו המשעשעות והמקוריות: לצלם את בני משפחתו, לשפץ את ביתו, לבלוש, לחגוג – ובעיקר: להיקלע עמו שוב ושוב לצרות ולנשום לרווחה בכל פעם עת הוא נחלץ מהן.

מעל 35 מיליון עותקים נמכרו ברחבי העולם מסדרת הספרים על עלילות הדוב פדינגטון והסדרה תורגמה ליותר מ-40 שפות. הספר הראשון בסדרה, "דוב ושמו פדינגטון", שנוסחו המלא תורגם לעברית בשנת 2008 בהוצאת אחוזת בית, זכה להצלחה גדולה בארץ ונבחר ל"מצעד הספרים" של משרד החינוך. "הקורא, צעיר כמבוגר, נכבש בקסמו של הספר למן הרגע הראשון," כתב על הספר יהודה אטלס ב"הארץ". ואילו המתרגמת גילי בר הלל כתבה במגזין "לאישה": "מצאתי את עצמי מתאהבת מחדש […] תענוג."

מייקל בונד, יליד 1926, הוא סופר ילדים בריטי עטור שבחים, בעל תואר ד"ר לשם כבוד של אוניברסיטת רידינג ותואר כבוד של האימפריה הבריטית על הישגיו בתחום ספרות הילדים. בונד מתגורר כיום בלונדון, לא הרחק מתחנת הרכבת פדינגטון.

 

לרכישת הספר באתר "ידיעות ספרים"

לקריאת הפתיחה של הספר

לקריאה נוספת על המחבר

 

נכתב על הספר:

"הדוב הכי אנושי שיש": נעה מנהיים על סדרת "הדוב פדינגטון", מוסף "הארץ", 7.7.17

 "יישוב דעת בריטי וסיפורים מצוינים": עופרה רודנר על "עוד הרפתקאות של הדוב פדינגטון", מוסף "ספרים – הארץ", 14.7.17

 "חובה בכל בית": המלצה באתר מאקו על "עוד הרפתקאות של הדוב פדינגטון", 23.11.17

 

 

 

 

 

עוד הרפתקאות של הדוב פדינגטון
מחבר: מייקל בונד
איורים: מגי פורטנם
מאנגלית: דנה אלעזר-הלוי
סוג: ילדים – תרגום 
מספר עמודים: 135
כריכה: קשה
שם הספר בלועזית: MORE ABOUT BEAR CALLED PADDINGTON
שם המחבר בלועזית: Michael Bond
מועד הוצאה לאור: מאי 2017

 

תגובה אחת ל “עוד הרפתקאות של הדוב פדינגטון”

השאר תגובה